#3 - Eduard Dalla

#3 - Eduard Dalla

0 0 about 1 month ago
Eduardi eshte shqiptari i pare qe mbyll garen e plote te "Ironman Triathlon" ne Frankfurt, Gjermani me distancat perkatese qe konsistojne ne 3.8km not, 185km biciklete dhe 42.2km vrapim. Te renditura ne kete rend dhe pa nderprerje. Krenar per Ironman-in e pare shqiptar!

Find us on Facebook

iAB member
Copyright 2019 - Spreaker Inc. a Voxnest Company - Create a podcast - New York, NY
Help